Microsoft, Office 2016’da Windows için büyük değişiklikler yaptı, ancak değişikliklerin çoğunu tanıdık görünen bir yüzeyin altında sakladı. Yeni sürümüyle, dünyanın en güçlü ve yaygın olarak kullanılan ofis uygulama paketi, çevrimiçi ve masaüstü tabanlı rekabeti, özellikle de kullanışlı ve derinlemesine entegre edilmiş işbirliği özelliklerinde, tozda daha da geride bırakıyor.

Bu yazılımın sadece Windows 7 veya üzeri işletim sistemlerinde çalıştığını belirtelim. Windows için Microsoft Office 2016’nın bu kalıcı lisansı, bilgisayarınıza sınırsız süre ile yüklenebilir. Pazarlama materyalleri oluşturmak, mali kaynakları analiz etmek, kullanımı kolay veritabanları oluşturmak ve müşteri bilgilerini düzenlemek için tüm departmanları temel verimlilik yazılımı ile tamamlayabileceksiniz. Microsoft Office 2016’nın Full Sürümünü aşağıda ki linklerimizden indirebilirsiniz.

Windows için Microsoft Office 2016 Full İndir Son Sürüm. Windows 32 bit 64 bit PC için tam çevrimdışı yükleyici bağımsız kurulum Microsoft Office 2016.

Microsoft Office 2016 Pro Plus Türkçe x32 bit

İndirme Linki :
https://turbobit.net/vr1scjguioox.html

Microsoft Office 2016 Pro Plus Türkçe x64 bit

İndirme Linki :
https://turbobit.net/d03pkg44pzcf.html

ÖNEMLİ NOT : Virüs taraması yapılmıştır, kesinlikle virüs bulunmamaktadır.
Ancak kurulum yaparken Antivirüs ve Windows Defenderini devre dışı bırakmanız gerekmektedir. Windows sürümlerinde Windows uygulama lisanslayıcı programların hepsi Virüs olarak tanımlanmaktadır. Devre dışı bıraktıktan sonra Rar’dan çıkarma işlemini tamamlayabilirsin. Crackleme işlemin bittiğinde Antivirüs ve Windows Defenderi tekrar aktif edebilirsin.